Czy można taki preparat na dziąsła stosować w ciąży?

Czy TOŁPA EXPERT PARODONTOSIS Koncentrat na dziąsła można przyjmować w trakcie ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Koncentrat na dziąsła Tołpa Expert Parodontosis wykazuje działanie regenerujące oraz przeciwzapalne. Zapewnia regenerację podrażnionych dziąseł oraz wzmacnia ich odporność, co pomaga uniknąć mikrouszkodzeń. Ponadto łagodzi zaczerwienione oraz opuchnięte dziąsła i działa wspomagająco na tkankę przyzębia oraz dziąsła.

Produkt ten nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów oraz posiada pozytywną opinię stomatologów.

Nasz ekspert z zakresu stomatologii jest zdania, iż nie ma przeciwwskazań do stosowania koncentratu na dziąsła Tołpa Expert Parodontosis w okresie ciąży. W związku z tym może go Pani używać.

Potwierdzeniem tego jest odpowiedź na bardzo podobne pytanie:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-ten-srodek-mozna-przyjmowac-w-ciazy.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.