Czy można to stosować w czasie ciąży?

Czy AROMACTIV Plastry można przyjmować w trakcie ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

może Pani, jeżeli jest to ostateczność, choć proszę pamiętać, by czas ekspozycji na działanie plastra, jak i czas stosowania go nie były zbyt długie. Warto również rozważyć stosowanie naturalnych olejków w tym okresie – np. olejek miętowy czy eukaliptusowy, które również wspomagają funkcjonowanie dróg oddechowych i działają bakteriobójczo.

Zachęcam do lektury naszego artykułu, dowie się Pani z niego jak w bezpieczny sposób leczyć w ciąży katar: https://portal.abczdrowie.pl/katar-w-ciazy-domowe-sposoby-bezpieczne-leki-niezyt-nosa.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.