Czy można usuwać wypukłe pieprzyki na twarzy metodą kriochirurgii lub elektrokoagulacji?

Czy można usuwać wypukłe pieprzyki na twarzy metodą kriochirurgii lub elektrokoagulacji? Mam wypukły pieprzyk na twarzy, nad górną wargą i szukam sposobu jak go usunąć żeby było to tanie i nie zostawiało blizn. Chirurgiczne wycięcie pieprzyka odpada. Najtańszą metodą niepozostawiającą blizn jest kriochirurgia lub elektrokoagulacja. Czy można za ich pomocą usunąć wypukły pieprzyk na twarzy? Dodam jeszcze, że miałam już konsultację lekarską i doktor powiedział mi, że zmiana jest niezłośliwa, że to zwykły pieprzyk. Z tym, że ten lekarz usuwa pieprzyki tylko chirurgicznie i wtedy jeszcze nie wiedziałam, że można je inaczej usuwać, więc się o to nie zapytałam.

Lek. Tomasz Budlewski

Tylko wycięcie chirurgiczne pozwoli zbadać zmianę i określić jej charakter