Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy można w ciąży stosować Uromax?

Czy Uromaxin (Uromax) można przyjmować w trakcie ciąży?
KOBIETA, 32 LAT 8 miesięcy temu

Nacięcie krocza podczas porodu

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, to może Pani stosować suplement diety zawierający żurawinę. Warto pamiętać, by wybierać preparat zawierający jak najmniej dodatkowych składników i jak najwięcej samej żurawiny, która jest bardzo cennym owocem, zwłaszcza podczas ciąży. Być może zainteresuje Panią ten materiał: https://zywienie.abczdrowie.pl/wlasciwosci-zurawiny.

Proszę pamiętać, by nie przekraczać dobowej dawki określonej w ulotce oraz poinformować ginekologa prowadzącego ciążę o stosowaniu preparatu wspierającego drogi moczowe.

Więcej o profilaktyce infekcji dróg moczowych w naszym artykule, zachęcam do lektury: https://portal.abczdrowie.pl/sposoby-na-infekcje-drog-moczowych.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy