Czy można wykonać mezoterapię bezigłową w wieku 30-lat?

Witam, mam 30 lat i planuję rozpocząć serię zabiegów mezoterapii bezigłowej na twarz. Czy nie jest za wcześnie na taki zabieg? Moja skóra jest w dobrej kondycji,ale chcę trochę ją ujedrnic oraz zadziałać prewencyjnie. Czy polecają Państwo jeszcze jakaś alternatywę?

Mezoterapia bezigłowa jest bardzo łagodnym zabiegiem i może Pani ją włączyć. W młodym wieku warto stosować peelingi z kwasami (także opóźniają starzenie i poprawiają wygląd skóry); można też rozważyć mezoterapię igłową która zadziała silniej od bezigłowej.