Czy można wykonać testy alergologiczne na leki?

Witam Robię testy alergologiczne dwupłatkowe Pierwsze mam za sobą ujemne Jutro ro robię drugie Zakaz nabiału witamin itp nie wiem dlaczego Co oznacza się na tych testach mówiono mi że chemiczne o co co chodzi bo nie kumam Mam uczulenie na bylicę tyle wiem Czy można zrobić testy na leki bo mam ich sporo,czy w tych testach wykonują też badania w kierunku uczulenia na leki bo nie wiem i czy to w ogóle jst możliwe do wykonania bo mnie obsypuje jaś zaraza raz bąble raz nie wiadomo co dużo tego jak papier ścierny Z góry dziękuję

Najlepiej zapytać alergologa, który skierował Panią na dany panel badań. Ja niestety nie mam takiej informacji czego dotyczy Pani diagnostyka alergii. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi ze strony portalu.