Czy można wykonać zabieg kwasami w czasie stosowania maści Acnatac?

Witam Po 20 roku życia zaczęłam mieć problemy z cerą. Mam trądzik na policzkach i brodzie. Byłam u dermatologa i przepisał mi maść acnatac. stosuję ja już miesiąc i nie widzę super efektów. Od ok. tygodnia zaczełam brac równiez tabletki antykoncepcyjne. Chcialabym wykonac zabieg kwasami. Czy mozna wykonac zabieg w czasie stosowania masci? jesli nie to w jakim odstepie czasu moge wykonac kwasy od odstawienia maści.

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel