Czy można wyleczyć całkowicie maskulinizację?

Witam serdecznie. Cierpię z powodu maskulinizacji (spełniam kryteria o zmianie proporcji sylwetki, przeroście łechtaczki, namiernym owłosieniu), oprócz tego stwierdzono u mnie Zespół Policystycznych Jajników. Czy jest możliwe, by opisane objawy maskulinizacji wyleczyć? Szczególnym problemem są dla mnie masywne ramiona i przerost łechtaczki. Czy leczenie farmakologiczne jest w stanie to naprawić? Serdecznie pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze po leczeniu powinno być lepiej proponuje zgłosić się do lekarza endokrynologa