Czy można wypisać dziecko ze szpitala?

Chciałabym zabrać syna ze szpitala ponieważ jestem niezadowolona z opieki jaka tu ma chciałabym kontynuować leczenie w domu wyniki na dzień dzisiejszy crp 12.5 ob50 wolałabym go zabrać do domu i skasultowac z innym lekarzem czy nie zaszkodze tym dziecku??

Dzień Dobry Pani,

Jestem w stanie zrozumieć Pani niezadowolenie.

Jak najbardziej ma Pani prawo wypisać Synka na własne żądanie, jednak tylko Pani może podjąć taką decyzję (wyniki CRP i OB wskazują na stan zapalny w organizmie).

Sugerowałabym jednak dopytać lekarza, jaka jest jego opinia na temat stanu zdrowotnego Pani Synka i jakie zalecenia byłyby potrzebne do ewentualnego zastosowania w domu i czy byłoby to wykonalne.

Może byłaby możliwość "dochodzenia" do lekarza, na zasadzie ambulatoryjnej?.

Życzę dla Pani i Synka tylko dobrych decyzji,
Irena Mielnik-Madej