Czy można zaplanować płeć dziecka i jakie jest prawdopodobieństwo powodzenia?

Czy można zaplanować płeć dziecka? Mam 2 synów, marzy mi się dziewczynka. Oczywiście nie za wszelką cenę, najważniejsze jest zdrowie, ale jeżeli są jakieś sposoby, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo, to warto skorzystać. Nie mam tu na myśli diety itp. tylko np. monitorowanie cyklu przy pomocy usg, badaniu plemników czy coś podobnego, z pomocą lekarza. Podobno para mieszkająca w pobliżu mnie "badali się" bo chcieli mieć chłopca po 3 córkach i udało im się.

Dzień dobry,

plemniki z komórkami damskimi są " cięższe", więc dokładne monitorowanie cyklu pozwoli przypuszczać ( zwiększyć prawdopodobieństwo), że będzie to dziewczynka, ale należy pamiętać, że plemniki żyją do 72h, więc nikt nie zagwarantuje Pani 100% pewności.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga