Czy można skutecznie zaplanować płeć dziecka?

Dzień dobry, mam pytanie czy można jakoś pomóc naturze i "zaplanować"płeć?dieta preparaty obniżające ph (mowa o dziewczynce)cykle mam raczej regularne co 27 dni, na stałe przyjmuje wit D Tardyferon z racji sporych niedoborów w organiżnie, czy należy to zmienić na coś wartościowszego? co z mężczyzną jak jego do tego przygotować, z góry dziękuje za udzieloną odpowiedź.

Dzień dobry,
zachowanie odpowiedniej diety wg prof. Jacques Lorraine i prof. Josepha Stokowskiego, należy rozpocząć nie wcześniej jak 6 miesięcy i nie później jak na 6 tygodni przed zapłodnieniem. Żywność wpływa na poziom pH w organizmie. Plemniki żeńskie są bardziej wytrzymałe, mają dłuższą żywotność ale są wolniejsze i wymagają środowiska kwaśnego. Przy planowaniu dziewczynki jadłospis kobiety powinien być bogaty w wapń i magnez. Należy spożywać dużo produktów mlecznych, sery, kakao, jaja, orzechy, czekoladę, gruboziarniste kasze, rośliny strączkowe, kukurydzę, szpinak i ryby, brokuły, figi, i warzywa liściaste, mięso, ryż, jabłka, grejpfruty i buraki.
Dietetyczną metodę planowania płci, nie mogą stosować kobiety z nadciśnieniem tętniczym oraz z chorobami nerek.
Powodzenia :)