Czy można zastosować fizjoterapię w przypadku stwierdzenia trzech centralnych przepuklin krążków międzykręgowych?

Czy można zastosować fizjoterapię w przypadku stwierdzenia trzech centralnych przepuklin krążków międzykręgowych w odcinku kręgosłupa szyjnego, które zwężają krytycznie światło kanału kręgowego oraz zachyłków bocznych z kompresją rdzenia kręgowego ?

To zależy od objawów. Np. gdyby badanie według protokołu McKenziego wykazało występowanie preferencji kierunkowej to można podjąć próbę leczenia zachowawczego. Pozdrawiam