Czy można zmniejszyć dawkę leku na depresję?

Byłem w szpitalu na depresję wyszedłem ze szpitala i pracuję jako pracownik gospodarczy przez 4 lata biorę doxepin teva25 Czy i jak zmniejszyć dawkę doxepinu

Witam, proszę skonsultować się ze swoim lekarzem psychiatrą. Wszelkie zmiany w przyjmowaniu leków proszę uzgadniać z lekarzem który zalecił stosowanie leków. Pozdrawiam serdecznie