Czy można zrobić malinkę na wargach sromowych?

czy można zrobić malinkę na wargach sromowych? mój chłopak ssąc moje wargi sromowe za bardzo je pociągną i teraz jedna warga jest sina...

Dzień dobry!

Jest możliwe użyć nadmiernej siły i wywołać krwiak (siniak) czy inną formę mechanicznego uszkodzenia (przerwanie skóry przez ugryzienie, zdarcie naskórka itp.) na każdej części ciała, także na wargach sromowych.

Pozdrawiam!