Czy muszę nadal stosować Pramolan i Sulpiryd?

dobry wieczór ! od 20 lat zażywam leki :pramolan 10lat a od 12 lat sulpiryd .nigdy nie miałam wykonanych żadnych dodatkowych badań np tomografia głowy .mam obawy czy muszę nadal zażywać te leki a mam 60 lat pozdrawiam

Witam!
Strategię leczenia należy ustalać z lekarzem prowadzącym! Jednak przyjmowanie przez dziesiątki lat bez przerwy leków typu Sulpiryd i Pramolan wydaje się być mało sensowne. Nie są to substancje, które występują w organizmach zdrowych i jeżeli już nie są potrzebne, to musimy je odstawić! Nie wiem z jakiego powodu Pani te leki zaaplikowano, jednak należy spróbować odstawienia.
Powodzenia
W. Łuczkowski.