Czy muszę skontaktować się z jakimś lekarzem?

Witam,od lipca 2018r. biorę leki na nerwice- Nexpram,nie jestem już pod opieką żadnego psychiatry,mam przez niego wypisane tylko recepty do przodu,czy mogę zaprzastać ich brania po skończeniu sie recept czy muszę skontaktować się z jakimś lekarzem?

Witam! Za strategię leczenia odpowiada lekarz leczący. Leki przeciwdepresyjne i p/lękowe odstawia się w specyficzny sposób - nagłe odstawienie dość często powoduje fatalne skutki. Niedoleczone zaburzenia nerwicowe mają tendencję do nawrotów, dobrze robi kontynuowanie psychoterapii. Resume: lepiej skonsultować problem z fachowcem. Powodzenia W. Łuczkowski.