Czy powinnam skontaktować się z lekarzem w celu doboru innych leków?

Witam, 1.5roku temu zaczela się moja historia z psychiatra. Tłumiły się we mnie emocje, klebiły dziwne myśli, ciągle uczucie niepokoju, brak apetytu, niemożność znalezienia sobie miejsca, ciągła nuda. Zaczęłam się leczyć nexpram 10mg. Przez ok rok byłam na nim było ok, więc odstawiłam. Po około 3 miesiącach objawy narastaly i powróciły silniejsze. Nadal biorę nexpram dodatkowo chloroprotexinum 3x15mg. Ciężko stwierdzić czy pomaga w 100% uczucie bycia pijanym A w głowie mętlik ciężko się skupiac, ciągle uczucie zmęczenia znudzenia, znurzenia. Proszę o pomoc bo nie wiem co mam zrobić. Kiedy zacznie działać? Czy czekać aż zadziała czy skontaktować się z lekarzem w celu doboru innych leków.

Witam! Jeżeli nie ma efektu leczenia po stosowaniu jakiegoś leku w odpowiednich dawkach przez odpowiednio długi okres, to należy szukać innego. Leków tego typu jest wiele. Proszę nie zapominać o psychoterapii. Powodzenia W. Łuczkowski.