Czy muszę w tej sytuacji stosować Acard?

Dzień dobry, jestem po 2 poronieniach do 6 tygodnia ciąży. Mam 26 lat. Morfologia, tsh, żelazo, prolaktyna, progesteron w normie. Wykryto u mnie mutacje MTHFR, PAI1, niedobór antytrombiny oraz dodatnie przeciwciała Ana 1:320. Czy heparyna i acard od pozytywnego testu wystarcza? Nie powinnam przyjmować od owulacji? I czy z tymi wynikami udać się do hematologa lub immunologa również? Dziękuję za Odpowiedź

Zdecydowanie natomiast nie polecam jakichkolwiek modyfikacji zaleceń na własną rękę. W przypadku leków mających wpływ na czynniki krzepnięcia krwi należy bardzo ostrożnie podchodzić do wszelkich dodatkowych kuracji - zarówno leków, jak i ziół.

Dlatego najlepiej porozmawiać szczegółowo z lekarzem na temat dawek, okresu stosowania oraz ewentualnych przeciwwskazań.

Pozdrawiam serdecznie

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta, www.poradazielarska.pl