Czy na łuszczcę mogę stosować olej musztardowy?

Witam, niestety posiadam stwierdzoną przez dermatologa lekką łuszczycę skóry głowy (tylko), i chciałabym stosować na skalp olej musztardowy, jednak boję się, czy nie wysuszy mi skóry, a bardzo zależy mi na jego działaniu, ponieważ ma niezwykłe właściwości.

Witam, niezwykłych właściwości olej musztardowy nie ma.
Jednak nie wysusza skóry tylko ją nawilża, a także wzmaga krążenie międzyskórne.Poza tym używany jest np. W Indiach i na SriLance jako środek wzmacniajęcy włosy i poprwiajęcy ich porost. Rozumiem, że lekarz Pani nic nie przepisał ?
Pozdrawiam