Czy nadal nie widać ciałka żółtego?

W zeszłym tygodniu byłam na pierwszym usg dopochwowym potwierdzić ciąże. Niby wszystko ok, lekarz powiedział ze wychodzi na 7tydzien ciąży, ale nie widac było ciałka żółtego. Następna wizytę mam we wtorek. Czy powinnam sie za wczasu martwić? Czy moze być tak ze jeszcze wszystko sie rozwinie i na tym usg bedzie juz coś widoczne. Wszędzie czytam ze kobiety juz w 6tyg, wszystko miały widoczne na usg czasami nawet i piszą ze w 5tygodniu. Bardzo sie stresuje...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie poczekać do nastrepnego badania . Powinno być ok. Stres nieczemu nie pomoże