Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy nadmiar kofeiny powoduje takie objawy?

Witam, od tygodnia źle się czuje, myślałam, że powodem jest za dużo kofeiny w organizmie, przestałam pić kawę i wszelkie napoje zawierające kofeinę, na kilka dni się poprawiło, jednak wczoraj znowu zaczęły się nudności, odbijanie się i ból głowy. Byłam u lekarza rodzinnego, skierował mnie na badania (kał, mocz i krew) jednak wyniki będę w poniedziałek. Może Państwo wiedzą co mi jest, dodam, że zrobiło mi się tak przed miesiączką w czasie jej trwania było okej, a gdy się skończyła znów to samo.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na białko

Białko w moczu wykrywa się w czasie badania ogólnego moczu. Źródeł białka w moczu może być wiele. Sprawdź jakie mogą być przyczyny ? opowie o tym lek. Łukasz Dubielecki.

Myślę, że pani postępowanie jest bardzo rozsądne. Odstawienie kofeiny i wizyta u lekarza to dobre pomysły. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i porozmawiać ze swoim lekarzem.

0

Witam serdecznie,
bardzo dobrze Pani postąpła odstawiając kawę i udając się do lekarza. Proszę czekac na wyniki badań. Podejrzewam tez że przez nadmiar kawy mogła Pani nabawić się refluksu lub problemów żołądkowych.

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy