Czy nadżerka może być powodem opóźnienia się miesiączki?

Bylam u takiego.pana ktory.ma.taki dar.leczenia w rekach, mowi o.słabościach organizmu.i mi oznajmil.ze.moze.sie troche. Obudzic.nadzerka Powinnam.miec.okres teraz a.nie.dostalam, czy to moze.byc.powod.jego.opoznienia?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Medycyna konwencjonalna nie bierze pod uwagę diagnoz uzdrowicieli. Sugeruję skonsultować się z ginekologiem. Istnieje b. wiele przyczyn powodujących opóźnienie miesiączki.