Czy nakarmienie dziecka piersią po wypiciu piwa może być dla niego groźne?

zdaje sobie sprawę że będę zlinczowana ale mam pytanie. Wypiłam 2 piwa, Mały budzi się regularnie niestety na złość wczoraj obudził się szybciej i musiałam go nakarmić. Liczyłam w kalkulatorze i wyszło że miałam około 0.5 promila... Czy jednorazowo jeżeli takie coś miało miejsce może mieć zły wpływ na niego czy czas pokaże czy nie ma co później wszystkiego temu przypisywać...?

Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.