Czy nasienie i sperma przesiąka przez materiał?

Jakie jestt ryzyko ciazy po tym, jak kobieta w jeansach imajtkach siadzie na spermie, ale np nie bedzie o tym, wiedziala, np w miejscu publicznym? Czy plem,niki przesiakna?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie ma żadnego ryzyka. Plemniki w "niesprzyjających" warunkach szybko obumierają. Po drugie nie przenikają przez ubranie w wystarczającej ilości aby doszło do zapłodnienia

Uporczywe wątpliwości i lęki dotyczące możliwego zaplemnienia i zapłodnienia często ustępują po wizytach u psychoterapeuty.
Bywa jednak, że potrzebna jest farmakoterapia.
Warto to wziąść pod rozwagę.
Pozdrawiam Świątecznie. JW