Czy nasienie zawsze wypływa z pochwy przy staraniu się o dziecko?

witam straramy sie mezem o dzidziusia od dluzszego czas i nic. po kazdym sexie sperma meza wyplywa na wierzch. czy jest to normalna rzecz czy z tego ze to wycieka z pochowy moze byc przyczyna nie zachodzenia . Z gory dziekuje i czekam na wiadomosc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do learza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powieedziec.