Czy nie ma interakcji z innymi lekami, zwłaszcza z Mirtorem?

Dzień dobry, moje pyt. jest takie: biorę Sulpiryd 50mg x2, Setaloft 50mg, Ketrel 25mg x2, Mirtor 15mg, moja dolegliwość to FS 20, nie mam padaczki, czy czegoś podobnego, czy są jakieś interakcje z L-Teaniną i L-Tryptofanem, bo dowiedziałem się, że mogą one mieć dla mnie dobry wpływ, chciałbym spróbować np. zamiast Sulpirydu, ale jak z odstawieniem i czy nie ma jakichś niezbyt akcji z innymi lekami, zwłaszcza z Mirtorem?

Witam!
Kto Pana zdiagnozował i leczy. Leczenie jest, co najmniej "dziwne", do tego jeszcze chce Pan dołożyć kolejne preparaty. Pytanie tak całkiem na serio: "czy Pan się Próbuje leczyć sam"? Proszę oprzeć się na diagnozie i leczeniu fachowca. Nawet lekarze nie powinni się sami leczyć!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.