Interakcje między lekami

Jak specjalista najlepiej toksykolog odniusł by się do ryzyka interakcji nadmienionych leków. Bupropion 450mg 2-1-0, selegilina 15mg 2-1-0,, l-dopa w preparacie Madopar + tyrozyna, 0-0-1, ketrel 50mg 1-1-0, doxepina 100mg 0-0-1. Doraznie Bdz. Cel, nie pobudzic receptorow D1D2 za mocno, by sie unormowaly podnoszac dopamine by nie pojawialy sie rowniez b.silne glody amfetaminowe w okresie 3mcy. To pomysl dwuch lekarzy ale dopatrzylem sie ryzyka.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wymienione leki wykazują wiele interakcji - http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/calc. W niektórych przypadkach możliwe są jednak tego typu połączenia nawet jeśli istnieje ryzyko interakcji. Wszystko zależy od szczegółowych danych klinicznych konkretnego pacjenta. Sugeruję zaufać lekarzowi prowadzącemu. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję porozmawiać o tym z lekarzem prowadzącym.