Czy nie powinienem dociąć reszty znamienia?

Po tym jak zaniepokoilo mnie jedno znamie, choć 2 dermatolog stwierdziły, że wszystko z nim ok, ale nie wiedzą co to jest, miałem wykonana biopsje ścinającą - wyciety został sam środek znamienia , a wokół wszystko pozostawione. Jak przeglądam zdjęcia, teraz wydaje mi się, że jest to znamie suttona, bo ma widoczna biala otoczkę, a samo jest juz koloru różowego (kiedyś było brazowe). Czy taka biopsja jest bezpieczna? Czy nie powinienem dociąć reszty znamienia? Bardzo proszę o wiadomość

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki jest wynik badania zamienia ? wskazana ponowna wizyta u dermatologa i dalsze decyzje terapeutyczne