Czy niedowład kończy ma związek z migreną?

Witam! Dzisiaj pierwszy raz w życiu miałam niedowład prawej dłoni, niedowład nóg, zdrętwienie języka i zaburzenia wzroku. Nie mogłam chodzić bo nogi mi się uginały, położyłam się i potem pojawiło się to po raz drugi, po jakiejś 1 godz 1,5 objawy ustały. Pojechałam do lekarza rodzinnego a on z powrotem skierował mnie do domu i dał leki na migrenę. Pragnę dodać,że nigdy nie miałam problemów z bólami głowy a teraz ciągle boli mnie jedna półkula. Mam 32 lata. Proszę o opinię. Pozdrawiam Magdaena

Moim zdaniem wskazana dalsza diagnostyka, konsultacja neurologiczna, badanie MR głowy i angio-MR naczyń mózgowych. W razie nawrotu objawów najlepiej zgłosić sie do szpitala na SOR.