Czy niepokój, myśli autodestrukcyjne i autoagresja mogą oznaczać nawrót choroby?

Lecze sie na Chad przyjmuje Pregabaline, Lamotrix, Brinterix i do niedawna Solian i na tych lekach osiagnelam remisje. Ostatnio musialam odstawic Solian ze wzgledu na wysoka PRL. i zaczely sie schody, niepokoj, myslenie autodestrukcyjne, chec autoagresji. Nie umiem sie wyciszyc. Doraznie stosuje Cloranxen i wtedy jest spokojniej. Czy to znaczy ze remisja juz minela?czy to minie? Nie wiem co robic, z lekarzem nie mam mozliwosci kontaktu. Prosze mi nie pisac o terapii bo 3letnia terapie juz zakonczylam i dalszej nie potrzebuje.

Witam, gdyby Pani zakończyła psychoterapię pozytywnie to nie byłaby Pani chora. Prawdopodobnie więc rodzaj psychoterapii był
źle dobrany. Poza tym wygląda na to, że leki stosowane są w sposób
eksperymentalny, żeby nie powiedzieć na ślepo.
Radziłbym więc zmienić i psychiatrę i psychoterapeutę lub przynajmniej zasięgnąć niezależnej konsultacji.
Także w sprawie diagnozy, która w wypaku CHAD jest bardzo trudna.
Przesyłam link:
https://mentalpower24.blogspot.com/2017/01/chad-choroba-afektywna-dwubiegunowa.html
Pozdrawiam i życzę zdrowia