Czy nieregularne miesiączki mogą powodować problemy z zajściem w ciążę?

Jeżeli miałam okresy: 19.01 do 23.01 15.02 do 19.02 16.03 To też mam owulacje co 14 dni czy jakoś inaczej oraz kiedy wypadają dni płodne (biorę hastinę24 4)czy skoro różnie mam okresy mogę mieć problemy z zajściem w ciąży

Dzień dobry, przyjmuje Pani tabletki antykoncepcyjne, więc owulacja nie występuje. Stosowanie antykoncepcji hormonalnej nie wpływa na płodność po jej odstawieniu.