Czy niewidoczny zarodek u osoby w 6 tygodniu ciąży jest powodem do obaw?

Witam, byłam na badaniu usg, ciąża prawdopodobnie 5-6 tydzień, ciałko żółtkowe jest widoczne o wymiarach 2,2cm, zarodek niewidoczny. Czy wszystko jest w porządku?

W tak wczesnym okresie ciąży zarodek może nie być widoczny. Na 100% widoczny powinien być w 7-8 tygodniu ciąży. Trzeba wykonać kontrolne USG najlepiej za 2 tygodnie. Wszystko oczywiście według zaleceń ginekologa prowadzącego