Czy normalnym objawem po skaleczeniu jest drętwienie palców?

Wczoraj skaleczylam sie pod kciukiem bardzo ostrym nożem. Rana ma ok 3cm, powstala w wyniku ciecia pod skos i jest w ruchomej czesci dloni wiec troche sie "rozeszla". Dzis czuje dretwienie palcow, dlon jest opuchnieta i sina, a przy zmianie opatrunku odczuwalam silny bo w okolicach paznokcia przy kciuku. Czy powinnam zglosic sie do lekarza czy objawy te sa "normalne"?

Oczywiście należało zgłosić się od razu do chirurga. Teraz pozostaje Pani poradnia chirurgiczna i długie gojenie. Nauczka dla wszystkich czytających, akurat rany wymagają zaopatrzenia w trybie pilnym i zgłoszenia się w tym celu do SOR.