Czy noworodka można zabrać na wesele?

Czy mogę zabrać noworodka na wesele ? Urodzony 9 czerwca, zdrowy, 10/10, żółtaczka poporodowa, z której już wychodzi. Wpierw mam przyjęcie weselne na 30 osób 29 czerwca i wesele na 250 osób 7 lipca w mieście oddalonym o 250 km łącznie z poprawinami... ? Posiadam słuchawki przeciwhałasowe od pierwszego roku życia.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze zenajlepiej byłoby poszukać opiekę nad dzieckiem, być może nawet tam w miejscu wesela