Czy numery telefonów do obcych kobiet w telefonie chłopaka świadczą o jego zdradzie?

Dzień dobry jakiś czas temu podeszłam od chłopaka do innego ale wróciłam pn wybaczył tamtego nie kochałam ale okazało się że przegladalam jego telefon i tam miał wpisane prywatne numery do kobiet towarzyskie z Wrześni i bardzo się tym przejelam niewiem co robić mowi że kocha i że koledzy między sobą gadali o tej stronie i z ciekawości sprawdził czy coś takiego jest niewiem co robić ?

Oboje Państwo mieliście trudny czas w związku, rozstanie, inne związki. Jeśli zdecydowaliście się na powrót i dobudowę relacji, warto pomyśleć o poważnej rozmowie, dotyczącej tego, co po powrocie miałoby się zmienić, jak ma wyglądać Wasza relacja i na tej podstawie budować nowy związek. Ważne jednak by nie rozpamiętywać, nie wypominać sobie tego, co wydarzyło się w trakcie rozłąki, ale budować nowe zasady relacji, zaufanie i kierować się bardziej ku przyszłości niż przeszłości.

Witam Panią, posiadanie numerów telefonów do innych kobiet od razu nie świadczy o zdradzie. Z tego co Pani pisze rozumiem, że jest to strona internetowa portalu towarzyskiego. Młodzi mężczyźni pomiędzy sobą często popisują się kontaktami z takich portali, co wcale nie musi świadczyć o zdradzie, ani też o korzystaniu fizycznym z tych telefonów. Jeżeli między Wami układa się wszystko pomyślnie to proszę cieszyć się z tego i być szczęśliwą że jest się z chłopakiem którego kocha.
Pozdrawiam serdecznie, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl