Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy objawy grypowe są powiazane z zębem?

Witam. Pierwsze wyraźne objawy pojawiły się w niedzielę. Ból zatok, oczodołów, stawów, mięśni i delikatny klatki piersiowej, podwyższona temperatura. Pomyślałem grypa. Od poniedziałku: 3x dziennie 1000 mg pranobeks inozyny objawowo 1000 mg paracetamolu/dzień. Ból stawów i mięśni ustąpił we wtorek. Gorączka ustępuję po paracetamolu. Mamy środę. Ponownie pojawił się ból rosnącej ósemki (ząb). Boli mnie lewa strona głowy, szczęki l. ucho. Czy to na pewno grypa, czy może powiązanie z zębem?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Dzień dobry, przeziębienie, infekcje wirusowe mogą oprócz opisanych przez Pana objawów, wywołać ból zębów. Mogą to być jednak dwa niezależne od siebie problemy. Ogólne osłabienie organizmu potrafi przyspieszyć i wzmóc stan zapalny w jamie ustnej. Dlatego jeżeli objawy nie ustępują wraz z polepszeniem się samopoczucia, musi Pan koniecznie udać się do lekarza stomatologa.

Specjalista w dziedzinie stomatologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy