Czy objawy jak katar i gorączka to szkarlatyna?

Czy to była szkarlatyna?14dni temu byliśmy na wakacjach, nie połączyłam objawów. Silny katar, gorączka (3dni) lek.nurofen, lekki (1dzien) ból gardła podana woda utleniona, następnie wysypka na tułowiu.Po dziecku nie było widać, że może mocno chorować.Takie gorączki mamy raz na 6m-cy z powodu silnego kataru.Teraz schodzi skora z palców u rąk.Jak długo będzie schodzić? Czy maść z wit.A wystarczy?Jakie badania mam zrobić czy dziecko jest zdrowe?Chciałam od razu z wynikami udać się do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się przede wsystkim do lekarza pediatrybpo badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Ew wykonać morfologię crp