Czy od leku Lorafen można się uzależnić?

Dzien dobry,choruje na nerwice lekowa od miesiaca biore lorafen w dawce 1 do 2 mg dziennie.Po wielu prubach Brania innych lekow to wlasnie lorafen jest dla mnie najlepszy I najskuteczniejszy w walce z choroba.Czy gdy bede go brala przez dluzszy czas bede miala skutki uboczne nie pytajac o uzaleznienie

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

W odpowiedzi na Pani pytanie, dobra wiadomość jest taka, że zauważa Pani wyraźne dowody na to, że farmaceutyk działa.
Zachęcałabym Panią również do rozważenia terapii, najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym
(równolegle z zaleconą farmakoterapią) co byłoby dla Pani komplementarną/efektywną formą terapii.

Odnosząc się do wątku skutków ubocznych..., niestety farmaceutyki jedynie tłumią symptomy, uzależniają i ich nie leczą.

Zapraszam Panią serdecznie, do konsultacji online (via Skype).

Z przesłaniem dla Pani radosnych wydarzeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605