Czy od piecyka grzewczego olejowego możliwe jest zatrucie metalami?

dzień dobry chciałabym zapytać czy od piecyka grzewczego olejowego możliwe jest zatrucie metalami? w zeszłym roku trafiłam do szpitala z drgawkami, metalicznym zapachem z ust, utrata swiadomosci, a oprócz tego wcześniej zaczela mnie swedziec skora, bolec cale ciało jakby ktoś wbijal mi igiełki, zoladek był jak kamien, cierpilam na brak snu i apetytu. W szpitalu mi nic nie podali( mieszkam w Dublinie ) przepisali jakies sterydy, a teraz syt się powtaza, jestem wycienczona

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo zatrucia. W przypadku występowania niepokojących objawów konieczna jest wizyta u lekarza.