Czy od tabletek antykoncepcyjnych można mieć zawroty głowy?

Czy od tabletek antykoncepcyjnych można mieć zawroty głowy? Ja kończę teraz piąty miesiąc Diane35.Od kilku dni codziennie mam zawroty,zwłaszcza rano.Robiłam dwa testy ciążowe,oba rano i oba negatywne,biorę tabletki regularnie o 22:00.Zawroty i czasem też takie dzwonienie w uszach.Podobne objawy miałam w pierwszym tygodniu brania Diane,ale czemu teraz? po 5 miesiącach,gdzie organizm myślę że już się przyzwyczaił.Czy to mogą być te tabletki ,jeśli tak,to na ile % od tych tabletek ?

Robert Markowski Ginekologia

Jest to możliwe. Proszę je odstawić ( zamienić na inne ) . Zalecam wizytę u swojego ginekologa.