Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy od tabletek antykoncepcyjnych można mieć zawroty głowy?

Czy od tabletek antykoncepcyjnych można mieć zawroty głowy? Ja kończę teraz piąty miesiąc Diane35.Od kilku dni codziennie mam zawroty,zwłaszcza rano.Robiłam dwa testy ciążowe,oba rano i oba negatywne,biorę tabletki regularnie o 22:00.Zawroty i czasem też takie dzwonienie w uszach.Podobne objawy miałam w pierwszym tygodniu brania Diane,ale czemu teraz? po 5 miesiącach,gdzie organizm myślę że już się przyzwyczaił.Czy to mogą być te tabletki ,jeśli tak,to na ile % od tych tabletek ?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Robert Markowski Ginekolog
60 poziom zaufania

Jest to możliwe. Proszę je odstawić ( zamienić na inne ) . Zalecam wizytę u swojego ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy