Czy odstawić lek przeciwdepresyjny?

Zoloft - skutki uboczne Dzień dobry ! Od 10 dni zażywam zoloft 1/2 tabletki 50 mg , przeszedłem z elice 5 mg , czuje psychicznie się fatalnie, pojawiły się myśli samobójcze i reakcja płaczem na każda emocje ... czy to długo potrwa ? Przed spaniem również słyszę szum w uszach który utrudnia zasypianie , bardzo proszę o odpowiedz i serdecznie dziękuje Marcin

Dzień dobry,

nie, w żadnym wypadku proszę nie odstawiać samodzielnie leku przeciwdepresyjnego. Jeżeli bardzo źle się Pan czuje to proszę skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym.Jeżeli wcześniej nie miał Pan myśli samobójczych lub miał Pan ale nasiliły się to również wskazana jest jak najszybsza konsultacja z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam,
M.Kęsek-Strózik