Czy on jest egoistą?

Witam,jestem od 4 lat z facetem (20 lat) i bardzo dobrze się poznaliśmy. Jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami,i mój chłopak po roku uznał że czas na pieszczoty oralne i seks. Na seks dla mnie za wcześnie,ale na pieszczoty się zgodziłam. Gdy go zaspokoje to jest okej,ale jak on mnie to zawsze żąda odwzajemnienia...No i tu jest problem. Od trzech lat to robimy i nigdy nie miałam orgazmu, choć przy masturbacji sama go mam. Nic co robi mi się nie podoba i czuje ogromną frustrację tym większą że wydaje mi się że on skupia się tylko na orgazmie (jak ja go nie mam no to trudno,taka już jestem według niego ) ostatnio mu powiedziałam że sama go osiągam,to bardzo się zdziwił że umiem. Chcę mieć orgazm bo czuje się wyłączona z przeżywania pieszczot i sfrustrowana...Ale głupio mi powiedzieć mu ze tego oczekuję również a nie że on ma zawsze i musi mieć zawsze bo potem będzie go wszystko boleć... Czy on jest egoistą?? Co robić żebym nie czuła tej niechęci do partnera z powodu wyłączenia z pieszczot mojego orgazmu (dodam że on się nawet stara na swój sposób ale mi się nic nie podoba i czasem mu mówię gdzie i co, ale robi to tak nie umiejętnie..... )

Szanowna Pani,
o swoich potrzebach i emocjach - z tym związanych trzeba rozmawiać szczerze z chłopakiem, skąd ma wiedzieć - co Pani myśli? Problemy nie rozwiązane nawarstwiają się i aktywizują negatywne emocje.
Pozdrawiam serdecznie