Jak mam żyć z egoistą?

Dzień dobry. Mam 21 lat. Mam faceta w swoim wieku. Ja ucze sie, on pracuje. Widujemy sie tylko na weekendy. Moj facet to chyba egoista. W kazdy piatek chce sie ze mna kochac i jest fajnie, ale w sobote jak ja zaproponuje to albo zmęczony jest albo zasypia takie wymowki. Mam wrazenie, ze moje potrzeby nie sa dla niego wazne. Jednego dnia spełnia moje marzenia w sensie kupil mi aparat czyli stara sie ,ale jak są kłótnie i chce później porozmawiax mowi ze on nie chce i koniec tematu . Przy każdej klotni mowi mi, ze mu jęczę i go denerwuje. Mowie wprost co czuje np.boli mnie gdy.. itp ale nigdy jesXze mnie nie wysłuchał, zawsze jest skończyłaś juz zawsze mowisz to samo itp. Gdy placze nawet mnie nie przytuli nigdy tez nie przeprosi. Jak żyć z egoista? Czy on wogole mnie kocha?

Trudna sprawa i trudne pytania. Życie z egoista do łatwych nie należy. Z pewnością warto jest nazywac rzeczy po imieniu i gdy czuje Pani, że nie jest wysłuchana, to to komunikować. Niestety w takich przypadkach niezbędna jest tzw. "zdarta płyta", czyli powtarzanie za każdym razem konsekwentnie tego samego. A pytanie czy partner Panią kocha myślę, że najlepiej będzie zadać właśnie jemu. I zobaczyć, czy to co Pani usłyszy odpowiada Pani oczekiwaniom. Pozdrawiam