Egoistyczny kochanek, który nie ma czasu

mam kochanka od paru lat kocham go ale czuje ze jest egoista,niby mnie kocha ale olewa moje prosby ,w zaden sposob nie potrafi mi udowodnic ze mnie koch,tylko slowami.nie czuje sie szczesliwa ale nie umiala bym odejsc od niego ...a mam meza ktory kocha stara sie i to pokazuje,a dla mnie liczy sie tylko tamten.jak sie spotykamy to widze ze mnie kocha a jak jestesmy osobno to zadzwoni tylko raz na dzien na chwile ,nigdy nie ma czasu zeby pogadac

Pani życie emocjonalne jest bardzo zawiłe. Pytania są dwa:
- dlaczego nadal jest Pani w związku małżeńskim?
- dlaczego nadal jest Pani w relacji z kochankiem pomimo braku satysfakcji?
Czy tkwienie w dwóch związkach od długiego czasu jest wynikiem niezdecydowania, braku decyzyjności, jakiegoś rodzaju zysków (materialnych, bądź symbolicznych) - tego nie wiem, ale wydaje mi się, że powinna Pani przemyśleć te aspekty. I analiza ta powinna pomóc Pani w podjęciu decyzji czy chce być z egoistycznym kochankiem, czy też nie; czy być z mężem czy też nie. Jeżeli czuje Pani zagubienie, proponuję udać się na konsultację psychologiczną - takie spotkanie pomoże Pani usystematyzować i ułożyć pewne kwestie. Pozdrawiam.