Sposoby na zapomnienie o byłym kochanku

Są jakies sprawdzone sposoby by zapomniec o byłym kochanku?Mieszkamy w małej dzielnicy, dwie ulice obok siebie takze widujemy sie czesto, wspolni znajomi, facebook, gdy widze jest dostepny kusi mnie zeby napisac.Dostaje od niego wiadomosci, mimo że miesiąć wczesniej potrafi oznajmic ze to koniec, zalezy mi nam wiec odpisujemy sobie, ciagle sie sprzeczamy nie wiadomo o co,mimo że podjelismy rozstanie w zgodzie. Jak najszybciej wypędzić mysli o nim?

Witam,
Nie ma środka idealnego pozwalającego na zapomnienie o tym, co łączyło dwoje ludzi. Oczywiste jest to, że najlepiej działa czas....
Sytuację może ułatwić skonkretyzowanie pewnych decyzji z działaniem. Skoro rozstaliście się, to najlepiej byłoby gdybyście zdecydowali jak mają wyglądać relacje koleżeńskie miedzy Wami. Odnoszę wrażenie, że pewne sytuacje związane z kontaktami mogą budzić niepotrzebną być może nadzieję. Postawienie granic z pewnością sprawi, że łatwiej będzie zapomnieć o przeszłości.
Pozdrawiam
Sylwia Nowak

Witam,
Myślę, że warto sobie uświadomić dlaczego tkwi Pani w tak toksycznej i nietypowej relacji. Proszę zastanowić się jakie potrzeby zaspokaja Pani dzięki tej znajomości, a następnie spróbować znaleźć inną drogę na realizowanie tych potrzeb. Zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem, który pomoże zidentyfikować źródła problemu oraz znaleźć sposoby rozwiązania obecnej sytuacji.
Pozdrawiam
Aleksandra Tyszka