Czy opatrunek w ranie wymaga nagłej wizyty u lekarza?

Dzień dobry. Jestem obecnie po nacięciu czyraka 2 dni temu. Po zabiegu rana zaopatrzona w dren z opatrunkiem z gazika wewnątrz rany oraz opatrunkiem zewnętrznym (na ranie). Zgodnie z zaleceniami lek.zmieniam opatrunki zewnętrzne raz dziennie samodzielnie w warunkach domowych. Dzisiaj wypadł mi opatrunek wewnętrzny z gazy, prawdopodobnie coś zostało w środku rany (widać coś w rodzaju rurki). Czy taki stan może zostać przez 3 dni _ do wyznaczonej wizyty lekarskie w poradni chirurgicznej? Ranę obecnie zabezpieczyłam opatrunkiem zewnętrznym.

Lek. Tomasz Budlewski

w takim wypadkach udać się należy do chirurga sadze ze jak najszybciej . wszystko zależy od lokalizacji