Czy operacja żylaków była skuteczna?

Witam, 14 września miałem operację na zylaki, postepowalem zgodnie z zaleceniami krótkie siedzenie, noga wyżej, opaska uciskowa ( ponczocha ), zastrzyki przeciwzakrzepowe, opucjlizna po mały schodzi, ale z dnia na dzień widzę co raz więcej zgrubien takich jak przed operacją mam wrażenie, że nie przyniosło to żadnego skutku, czy to moje fanaberie i to normalne że na tym etapie są one widoczne czy może to efekt tego że po prostu moje szczęście a w sumie jego brak kolejny raz dało o sobie znać i powinienem z tym wrocic do lekarza który wykonywał zabieg i zapytać co poszło nie tak ?

Lek. Tomasz Budlewski

najlepiej udać się do lekarza wykonującego zabieg

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.