Zimna kończyna po operacji żylaków

Witam. Jestem 3 miesiac po operacj prawej konczyny dolnej na zylaki. Byla to moja juz druga operacja. Noga jest zimna, po zabiegu pojawil mi sie znow nastepny zylak. Nosze podkolanowki uciskowe. Do pracy podkolanowki zakladam, a po pracy sciagam(zalecenie lekarza) gdy mam sciagnieta podkolanowke czuje jak przechodza mnie takie prady, uczucie cierpniecia w miejscu gdzie byl wyciagany zylak i ciagnie sie az do miejsca powstania nowego zylaka. Lekarz stwierdzil zeby narazie to zostawic, Mam 28 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza chirurga naczyniowego.