Czy opis MRI może wskazywać na SM?

Witam. Czy opis MRI może wskazywać na SM? Niespecyficzne zmiany o podwyższonej intensywności sygnału w obrazach T2-zal i FLAIR, niewykazujące ograniczenia dyfuzji -podkorowe słabo hiperintensywne pasmo w górnej części prawego zakrętu przedśrodkowego -pojedyńcze drobne ogniska w prawym płacie ciemieniowym

Konieczna pełna konsultacja; ocena stanu Pacjenta; wywiad, badanie, analiza wyników labor etc; ; Opis badania MRI do interpretacji klinicznej! : Z opisu raczej nie typowe dla SM....
Pozdrawiam i zapraszam