Czy osoba po ostrym ataku jaskry może pójść do pracy?

Witam wczoraj dostałem ostry atak jaskry miałem zrobiony zabieg laserowy mam pytanie czy moge po takim zabiegu normalnie pójsc do pracy

Witam,
Ostiary atak jaskry to zwykle dość ciężka przypadłość. Towarzyszy mu bół oka i głowy. Mogą wystąpić wymioty.
Zwykle jeszcze dołącza się złe widzenie.
Tak więc, chyba po takich "atrakcjach" lepiej zostać chociaż jeden dzień w domu i odpocząć.
Rozumiem że zabieg jaki zrobiono to irydotomia laserowa. Powinna być zrobiona w obu oczach gdyż zwykle podobne warunki anatomiczne są w obu oczach.

Pozdrawiam
Agnieszka Nowosielska